Directie

Ontmoet de directie

Jan Dirk Jansen

Jan Dirk Jansen
Algemeen Directeur
Pluripharm is meer dan een groothandel. De Pluripharm groep is de beste landelijke service provider voor de zelfstandige apotheker. Wij leveren ondersteuning over de volle breedte; de scherpste inkoopcondities, ICT tools om het apotheekrendement te maximaliseren, alle mogelijke vormen van logistieke services en de implementatie van zorgprojecten en retailactiviteiten. Samen met onze klanten bouw ik graag aan een gezonde toekomst voor de zelfstandige apotheker.
Bel 06-53223996
Mail
 j.d.jansen@pluripharm.nl

Anco van Marle

Anco van Marle
Directeur Commercie
Naast de competitieve inkoopmarges levert Pluripharm alle diensten voor de zelfstandig apotheker om zowel in de bedrijfsvoering als in de zorgverlening richting de zorgconsument ‘lokaal’ het verschil te maken.
Bel 06-11012664
Mail
 a.vanmarle@pluripharm.nl
Mail
 j.d.jansen@pluripharm.nl

Thie Watse Brouwer

Thie Watse Brouwer
Financieel Directeur
Een goede inrichting van processen is van belang om innovatief, flexibel en kostenefficiënt te kunnen opereren. De interne organisatie van de Pluripharm groep ondersteunt de verschillende disciplines bij een zo optimaal mogelijke uitvoering van hun taken ten behoeve van onze klanten. 
Bel +31(0) 72 7620281
Mail
 t.brouwer@pluripharm.nl

Leon Tinke

Leon Tinke
Directeur Farmacie
Bel 06-110607272 
Mail
 l.tinke@pluripharm.nl

 

 

Nicole Schakenraad

Nicole Schakenraad
Directeur Distrimed
Bel 06-22975956
Mail
 n.schakenraad@pluripharm.nl

 

 

Mark de Loos

Mark de Loos
Logistiek Directeur
Als klant van Pluripharm en Pluripack kunt u vertrouwen op onze veelzijdige logistieke dienstverlening. Met innovatieve geautomatiseerde orderpicking en productie leveren wij uw groothandelsbestelling, Central Filling orders en GDS verpakkingen volgens de hoogste kwaliteitsnormen. Bij alle logistieke diensten staan de rol en het gemak van uw lokale apotheek centraal. Er zijn verschillende logistieke producten voor u beschikbaar, waarbij wij in staat zijn flexibel op uw behoeften in te spelen. 
Bel 06-23926113 
Mail
 m.de.loos@pluripharm.nl

Frank van Dijk

Frank van Dijk
Directeur Inkoop
Bel 06-12343176
Mail
 f.van.dijk@pluripharm.nl